Geg
28
2012

„EKOFISHING-GUTMIX“ IŠKOVOJO I VIETĄ LSŽKL II ETAPE VILKAVIŠKYJE

No Gravatar


Klubas “Ekofishing-Gutmix” (I vieta)

2012 05 19-20 d. Vilkaviškyje, Paežerių ežere, vyko antrasis Lietuvos sportinės žūklės klubų lygos (LSŽKL) etapas. Galima vienareikšmiškai teigti, kad tai didžiausias žūklės renginys Suvalkijos krašte.

Nors Lietuvoje daug žvejų, tačiau žūklės sportas nėra populiari sporto šaka. Tenka tik apgailestauti, kad pažiūrėti, kaip žvejoja stipriausi Lietuvos plūdinės žūklės meistrai, susirinko vos keletas žūklės aistruolių. Be abejonės, informacijos apie renginį buvo, tačiau papildoma reklama per vietinę spaudą ar radiją šį sportą dar labiau populiarintų.

Paežerių ežeras,  nors iš pažiūros atrodo paprasta „bala“ su vienoda kranto juosta, yra pakankamai sudėtingas vandens telkinys. Čia  gerą rezultatą lemia sportininko sugebėjimas laiku prisitaikyti prie kintančių žūklės sąlygų. Pagrindinė varžybų metu kimbanti žuvis – kuoja, karšis, aukšlė, ešerys.

Kaip ir visada, varžybos vyko labai atkakliai. Jau po pirmosios dienos kovos labiausiai nuo visų atitrūko ir į pirmąją vietą pakilo ŽK „Lifosa“ surinkusi (11 taškų), antrąją vietą pretendavo užimti du klubai: „Ekofishing-Gutmix“ ir „Fortūna“ (abu surinko vienodai, po 18 taškų). Į trečiąją vietą taip pat pretendavo du klubai, „Pyla“ ir „Ekofishing- Gutmix II“ (abu po 19 taškų). Taigi, laukė ne tik UEFA čempionų lygos rungtynių finalas, bet ir įdomi kova antrąją varžybų dieną.

Antrąją dieną situacija keitėsi. Susumavus dviejų dienų rezultatus galutinėje įskaitoje pirmąją vietą laimėjo „Ekofishing-Gutmix“ (Marijampolė), antrąją „Lifosa“, trečiąją „Pyla“.

“Lifosa” (II vieta)

“Pyla” (III vieta)

Asmeninėje įskaitoje pirmąją vietą laimėjo Darius Vilpišauskas („Fortūna“), antrąją Audrius Unikas („Lifosa“), trečiąją Darek Ziemnievič („Ekofishing-Gutmix“).

I-mos vietos laimėtojas Darius Vilpišauskas

II-os vietos laimėtojas Audrius Unikas

III-os vietos laimėtojas Darek Ziemnievič

 

Etapą organizavo Sportinės žūklės klubas „Ekofishing“.

 

Kviečiame visus besidominčius žūkle į trečiąjį LSŽKL etapą 2012 06 16-17 d., Kintų kanale, Kintų miestelyje. Platesnė informacija apie varžybas el. paštu  ekofishing@gmail.com

“Ekofishing info”

Apie Autorių:

Ekofishing team

Parašyti komentarą

Jūs turite prisijungti į komentuoti.

Trumpos naujienos

Jungtis prie mūsų Facebook

Rėmėjai

  • Akmeninė kerpė
  • Gut Sklep
  • GutMix
  • Marijampolietis
  • Salmolita
  • Vienam gale kablys…
  • Žvejo stotelė

Login

hostingas su 10% nuolaida