Vas
12
2009

„Kirvuko“ varžybos Veisiejuose

No Gravatar


2009-02-07 Veisiejo ežere, Lazdijų r. vyko vaikų poledinės žūklės varžybos Veisiejų seniūno taurei bei „Kirvukui“ laimėti. Marijampolės jaunieji žvejai šiose varžybose dalyvauja jau šešta kartą, o paskutinius penkis kartus tapo šių varžybų nugalėtojais. Šiais metais komandai dideli uždaviniai nebuvo keliami, kadangi komanda jauna neturinti varžybų patirties. Be to paskutinę dieną susirgo vienas iš komandos narių, todėl teko vykti nepilnos sudėties. Tačiau į pagalbą atėjus Gargždų žvejui buvo sudaryta jungtinė Marijampolės-Gargždų „Draugystės“ komanda.
Nuvykus į varžybų vietą pasitiko malonus sutikimas ir seniai nematyti veidai, jaunimas ištraukė burtus ir pajudėjome ežero link. Sektoriai jau buvo paruošti, todėl organizatoriams tarus sveikimo kalbą jaunieji žvejai pasklido po ledą. Netrukus buvo duotas varžybų startas ir pasigirdo gręžiamo ledo aimanos. Netruko pasirodyti ir pirmieji laimikiai. Kol žvejai varžėsi teisėjų brigada maloniai dalijosi patirtimi, aptarinėjo ateities planus. Nuaidėjo pirmojo turo pabaiga. Teisėjai svėrė žuvį, jaunimas šildėsi prie laužo gerdami organizatorių paruošta arbata. Prasidėjo antras turas, žuvis buvo aktyvi, žvejai džiaugėsi nors ir nedideliu, bet aktyviai kimbančiu laimikiu. Teisėjai su pagalbininkėmis virė gardžią dzūkišką žuvienę, kuria vaikučiai vaišinosi kol buvo skaičiuojami rezultatai. Vėliau Veisiejų seniūnas pravedė varžybas kuriose žvejai varžėsi ledo gręžimo bei kirtimo varžybose.
Nenumaldomai artėjo vakaras, reikėjo apdovanoti prizininkus. Susumavus rezultatus nugalėtojais bei Veisiejų seniūno taurę ir kirvuką iškovojo Gargždų komanda antrą ir trečią vietas iškovojo Veisiejų komandos. Jungtinė Marijampolės-Gargždų Komanda „Draugystė iškovojo garbingą penktąją vietą. Prizus geriausiems žvejams įteikė Veisiejų seniūnas bei Veisiejų regioninio parko vadovybė. Žvejai pažadėję šiais metais dar sykį susitikti Gargžduose patraukė namų link.

Parašyti komentarą

Jūs turite prisijungti į komentuoti.

Trumpos naujienos

Jungtis prie mūsų Facebook

Rėmėjai

  • Akmeninė kerpė
  • Gut Sklep
  • GutMix
  • Marijampolietis
  • Salmolita
  • Vienam gale kablys…
  • Žvejo stotelė

Login

hostingas su 10% nuolaida