Geg
20
2009

Lietuvos moksleivių sportinės žūklės čempionatas

No Gravatar


Lietuvos moksleivių sportinės žūklės čempionatas

Lėtai tekantis, neplatus kanalas, netoliese stūksantys didžiuliai elektrinės kaminai, nenutylantis laimingų vaikų krykštavimas, pirmosios pagautos žuvelės bei taurėmis papuošta kelionė namo… Štai toki prisiminimai ankstų Gegužės 16 d. rytą,   laikant automobilio vairą, pro langą matant besikeičiantį peizažą. Šie prisiminimai iš pirmųjų mano dalyvautų varžybų: Lietuvos moksleivių sportinės žūklės čempionato.
Šį kartą vėl keliauju į pirmąjį Lietuvos moksleivių sportinės žūklės čempionatą, pirmąjį ne kaip dalyvis, bet kaip komandos vadovas-treneris. Šalia linksmai nusiteikę Trys mano vadovaujamo Marijampolės moksleivių kūrybos centro jaunųjų žvejų būrelio auklėtiniai: Tomas Sinkevičius, Andrius Kavaliauskas ir Andrius Anskaitis. Būtent jiems buvo patikėta garbė ginti būrelio ir visos Marijampolės garbę.
Nuvykus į varžybų vietą svetingai pasitinka varžybų šeimininkai sportinės žūklės klubo „Pyla“ nariai, su klubo pirmininku Lietuvos rinktinės nariu Mariumi Baranausku priešakyje. Galbūt dėl to kad šiose varžybose jis taip pat pradėjo savo kaip sportininko karjerą, jo iniciatyva buvo atgaivintos šios jau seniai nebevykstančios varžybos.
Netrukus atvyksta ir autobusas pilnas Klaipėdos moksleivių, maišomi jaukai, vyksta pasiruošimas. Nuskambėjus švilpukui prasideda varžybos iš karto pasirodo pirmosios nedidelės žuvelės. Vėl vaikų krykštavimas pakrantėj, nusivylimo aimanos pabėgus didžiosioms žuvims,  net nepajunti kaip prabėga trys valandos varžybų. Ateina laikas pažiūrėti rezultatus. Žuvies pagavo visi vieni daugiau kiti mažiau. Visų susirinkusių žiūrovų nuostabai vienas Gargždų komandos jaunuolis iš skiaurės ištraukia tikrą monstrą 1,6 kg sveriantį karšį, kuris pasveriamas ir iš karto jaunojo žvejo paleidžiamas atgal „paaugti“. Visi skuba valgyti šeimininkų paruošta žuviene.
Ateina metas apdovanojimams. Marijampoliečiai tiesiog trykšta džiaugsmu: jie šalies čempionai!!! Po atkaklios kovos jie nugalėjo Gargždų moksleivius, kurie liko antri, treti Klaipėdiečiai.
Asmeninėje įskaitoje, amžiaus grupėje nuo 16 iki 19 metų Andrius Kavaliauskas užėmė antrąją vietą, o Tomas Sinkevičius trečiąją. Amžiaus grupėje nuo 14 iki 16 metų Andrius Anskaitis užėmė trečiąją vietą.
Taigi sveikiname jaunuosius šalies čempionus ir ateityje linkime dar didesnių pergalių. AČIŪ!!!

Parašyti komentarą

Jūs turite prisijungti į komentuoti.

Trumpos naujienos

Jungtis prie mūsų Facebook

Rėmėjai

  • Akmeninė kerpė
  • Gut Sklep
  • GutMix
  • Marijampolietis
  • Salmolita
  • Vienam gale kablys…
  • Žvejo stotelė

Login

hostingas su 10% nuolaida