Bir
12
2011

LIETUVOS RINKTINĖ IŠVYKSTA Į EUROPOS ČEMPIONATĄ OPOLĖJE

No Gravatar


2011 m. birželio 18 d. Lietuvos sportinės žūklės rinktinė išvyksta į Lenkiją, kur pradės pasiruošimą Europos plūdinės žūklės čempionatui. Europos čempionatas vyks 2011 m. birželio 25-25 dienomis Opolės mieste, kanale Ulgi.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Jonas Jablonskis, Izidorius Unikas, Marius Baranauskas, Vilius Beinoras, Vytautas Leonas, Audrius Unikas. Komandos treneris Rolfas Bitinas. Lietuvos rinktinė oficialias treniruotes pradės pirmadienio rytą.

Vykstant pasiruošimui šiam, jau septynioliktą kartą rengiamam, Europos čempionatui, neišvengta įvairių nuomonių, dėl čempionato rengimo vietos, būtent paties kanalo ir jame esančios žuvų gausos. Nemaža dalis Europos čempionato dalyvių iki renginio organizatorių nustatyto leistino termino buvo nuvykę į Lenkiją ir atliko po keletą treniruočių. Treniruočių metu Olandijos rinktinė, kurie tikrai turi patirties žvejojant kanaluose, iš viso sugavo apie dvidešimt žuvų, iš kurių vienas šapalas, keletas aukšlių ir ešerių.

Lenkijos žvejai, atvykę pasižiūrėti užsienio šalių treniruočių, išvydę tokį vaizdą neslėpė apmaudo. Viešuose šaltiniuose pasirodė žinutės, su antrašėmis ”ten būnant mums buvo gėda prieš kitas šalis, .. “tragedija”, “ ten žuvies nėra” ir panašios.

Varžybų organizatoriai, ryšium su Europos čempionato organizavimu, priėmė nutarimą, kad:

1. Nuo kovo 15 d. iki birželio mėn. 5 d., Kanale Ulgi galima žvejoti tik pagal principą „pagavai-paleisk“.

2. Nuo birželio mėn. 6 d. iki 26 d. visiškai uždraudė žvejybą kanale Ulgi.

Šiuo metu didžioji dalis žuvų išplaukusi iš kanalo nerši. Organizatoriai tikisi, kad iki čempionato pradžios žuvis į kanalą sugrįš. Sprendžiant susidariusią situaciją atsirado siūlymų prieš čempiontą kanalą papildomai įžuvinti.

Kanalo plotis siekia 35 metrus, gylis svyruoja nuo 1.5 m. iki 4 metrų. Dominuojanti žuvis kuoja, karšis, ešerys, meknė, aukšlė. Kanalo srovė priklauso nuo gamtinių sąlygų-kritulių ir yra reguliuojama šliuzais. Srovė kanale dažnai kinta, reikalingos nuo 0.5 gr. iki 20 gr. plūdės.

 

Vytautas Leonas

Eko fishing”

 

Parašyti komentarą

Jūs turite prisijungti į komentuoti.

Trumpos naujienos

Jungtis prie mūsų Facebook

Rėmėjai

  • Akmeninė kerpė
  • Gut Sklep
  • GutMix
  • Marijampolietis
  • Salmolita
  • Vienam gale kablys…
  • Žvejo stotelė

Login

hostingas su 10% nuolaida