Geg
12
2009

LSŽKL vasaros sezono pirmasis turas Vilhelmo kanalas

No Gravatar


LSŽKL vasaros sezono pirmasis turas Vilhelmo kanalas

Bendra rikiuotė, Lietuvos respublikos himnas, susikaupę vyrų veidai – iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad koks mitingas ar kariuomenės pratybos… Bet dalyvių apranga su garsių firmų pavadinimais, klubų vėliavos, bei aplinkui išdėlioti žvejybos reikmenys pasako, kad taip prasideda Lietuvos sportinės žūklės klubų lygos (LSŽKL) vasaros sezono pirmasis turas.
Lygos prezidentas Aurelijus Paulauskas paskelbia varžybų atidarymą, pamini praėjusio sezono prizininkus ir įvardina LSŽKL šiais metais priimtus klubus. Tai naujai susikurią sportinės ir mėgėjiškos žūklės klubai: „SALMO Kaunas“ ir mūsų klubas „Eko Fishing“ Taip pat pasidžiaugia ir visiems pristato svečius iš Latvijos: Normundą Grabovskį (Normunds Grabovski) ,Guntį Karklinį (Guntis Kārkliņš),bei svečią iš Baltarusijos Olegą Zakryževskį , kurie trise ir jaunas žvejys sportininkas iš Lietuvos Egidijus Juodis sudarė komandą pavadinimu „Drem Team“ Bet noriu trumpai pasidalinti savo įspūdžiais iš pradžių…
Atvažiavome į varžybų vietą penktadienį, bet dėl neatliktų „namų darbų“ ir dėl prieš varžybinių rūpesčių pasitreniruoti nespėjome. Kas vėliau parodė, kaip ir kiekviename sporte yra būtina. Komandos,kurios rado laiko ir galimybių treniruotis Vilhelmo kanale varžybų metu parodė geresnius rezultatus,nei tos kurios nesitreniravo. Išimtimi gal tapo „ PYLOS“ komanda iš Gargždų , juokais manau juos palaikė „namų sienos“ , nes šį turą organizavo ir varžyboms telkinį parinko būtent jie.
Taigi, rišome sistemas, svėrėme plūdes, klausinėjome jau po treniruočių grįžusius kitų komandų narius kaip jiems sekėsi, kokia žuvis kibo, jos dydis, srovės stiprumas ir panašių sėkmingos žūklės niuansų.
Penktadienio vakaras baigėsi besišnekučiuojant su jau pažįstamais sportininkais iš kitų klubų, bei užmezgant naujas pažintis su žvejais, kurie jau daugelį metų užsiima sportine žūkle.
Pirmoji varžybų diena prabėgo akimirksniu: jauko ruošimas, inventoriaus patikrinimas, butų traukimas, važiavimas į varžybų vietą, pasiruošimas varžyboms ir visą tai vainikavo tik trys valandos pačių varžybų…
Po žuvies svėrimo susirinkę žvejybos įrankius važiavome atgal į stovyklavietę laukti pirmosios dienos varžybų rezultatų. Rezultatai nebuvo labai džiuginantys, nes aplenkėme tik pora komandų, bet treniruočių ir tokio lygio varžybų stoka parodė savo. Taigi, vakare sėdėdami prie laužo turėjome visa komanda ką aptarti, kad sekančią dieną pasirodytume geriau.
Sekmadienis praėjo dar greičiau, nes varžybos vyko ankstesniu laiku. Ir kaip parodė komandos rezultatai pakilome bendroje abiejų dienų įskaitoje viena pozicija aukščiau, aplenkdami „SALMO Kaunas“ komandą. Matyt ilgos diskusijos apie varžybų taktiką ir pokalbiai su kitomis komandomis leido mums pasirodyti šiek tiek geriau
Pirmasis turas baigėsi bendra rikiuote, prizininkų apdovanojimais ir šiltais senų , bei naujai įsigytų draugų atsisveikinimais iki sekančio turo, kuris vyks gegužės 30-31 dienomis.

Parašyti komentarą

Jūs turite prisijungti į komentuoti.

Trumpos naujienos

Jungtis prie mūsų Facebook

Rėmėjai

  • Akmeninė kerpė
  • Gut Sklep
  • GutMix
  • Marijampolietis
  • Salmolita
  • Vienam gale kablys…
  • Žvejo stotelė

Login

hostingas su 10% nuolaida