Vas
28
2010

Pergalė vėl marijampoliečių rankose

No Gravatar


Pergalė vėl marijampoliečių rankose

Vasario 27dieną Kalvarijos žvejų mėgėjų klubas ,, Orija“ surengė poledinės  žūklės varžybas. Nors rytas žadėjo ne pati geriausią dieną žvejams, mat ryte lijo ir pūtė šaltas pietrytys. Miestelyje žvejai rinkosi prie žvejų parduotuvės, iš ten vyko į prie ežero esančią krepšinio aikštelę. Nepaisant oro sąlygų žvejų susirinko neitin gausus būrys.

Varžyboms užsiregistravo 25 dalyviai.
Varžybų pradžioje trumpai supažindino su taisyklėmis. Buvo skiriami trys sektoriai ir du turai po dvi valandas.  Išsitraukę burtų keliu sektorius žvejai patraukė ežero link.
Žuvies teko paieškoti. Žvejai taikė įvairias strategijas: vieni  žuvį bandė surasti išbandydami gyly, kiti sėkliuose, treti stengėsi suvilioti ešerį kuo dažniau virpindami meškerėlę ar surasti tinkamiausią avižėlę . Sunku pasakyti kur sėkmė labiausiai šypsojosi.
Pasibaigus pirmajam turui teisėjai svėrė laimikį. Niekam buvo negalima tuo metu vaikščioti, kad nepasitaikytų apgavystės ar žuvelės iš pašalies. Žvejams buvo skirta laiko pailsėti. Pertraukos metu vyrus vaišino sumuštiniais ir šilumai palaikyti įpylė išgerti po stiklelį. Greitai praskriejo pertrauka ir visi patraukė į antrąjį turą.
Dažniausiai kibo maži ešeriukai ir kuojytės pasitaikė ir keletas pūgžliukų. Tiesa, buvo sugauta ir apie pusantro kilogramo lydeka, kuri nufotografuota ir tuoj pat paleista į laisvę.

Netrukus praėjo ir antrojo turo laikas. Jam pasibaigus vėl buvo susvertas kiekvieno laimikis. Kol teisėjai sumavo varžybų rezultatus dalyviai vaišinosi moterų paruoštais užkandžiais, kepėsi dešreles, gurkšnojo karštą vyną.

Pirmą vietą poledinės žūklės varžybose iškovojo Remigijus Bobinas,

antrąją – Vaidas Šalaševičius,

trečiąją – Giedrius Šalaševičius. Visi prizininkai yra marijampoliečiai priklausantys ,,Eko Fishing‘‘ klubui. Nugalėtojai buvo apdovanoti  taurėmis, diplomais bei dovanų čekiais. Už didžiausią sugautą žuvį S. Vinčiauskui buvo įteiktas dovanų čekis.

Parašyti komentarą

Jūs turite prisijungti į komentuoti.

Trumpos naujienos

Jungtis prie mūsų Facebook

Rėmėjai

  • Akmeninė kerpė
  • Gut Sklep
  • GutMix
  • Marijampolietis
  • Salmolita
  • Vienam gale kablys…
  • Žvejo stotelė

Login

hostingas su 10% nuolaida