Vas
10
2011

“Veisiejų žiema 2011″

No Gravatar


Praėjusį savaitgalį Veisiejų miestelyje vyko tradicinė žiemos šventė. Nors pūtė uraganinis vejas bei be perstojo lijo lietus, kaip ir kismet susirinko didžiulis būrys dalyvių, kurie varžesi Poledinės žūklės, eketės grežimo bei kirtimo, nusileidimo nuo kalnelio, slalomo ir važio traukimo varžybose. Į Veisiejus susirinko svečiai iš Lazdijų, Kauno, Marijampolės, Alytaus, Druskininkų, Punsko (Lenkija).

Marijampoliečiams poledinės žūklės varžybose atstovavo Marijampolės jaunieji žvejai Dominykas Maslauskas, Eimantas Drūtys ir Ainanaras Kvederas  bei “Eko Fishing” pirmininkas Karolis Dvylys.  Dominykui  šiemet teko didžiulė garbė – kadangi praeitais metais jis būdamas vos 11 metų tapo absoliučiu varžybų nugalėtoju, šiemet šventės atidarymo metu jam teko pakelti miestelio vėliavą.

Po sveikinimo kalbų bei dalyvių patikrinimo visi išsibarstė po ledą ir pradėjo gręžti eketes. Pirmųjų laimikių ilgai laukti nereikėjo. Nors laimikiai buvo ne titin dideli, tačiau puikioje dzūkijos gamtoje bei seniai matytų bičiulių kompanijjoje, varžyboms skirtas laikas netruko prabėgti. Teisėjai svėrė žuvį ir skaičiavo rezultatus o žvejai vaišinosi arbata, žuviene bei puikia Veisiejų seniūnijos darbuotojų paruošta koše, šildėsi prie laužo.  Atėjo eilė apdovanojimams, kuriuos varžybų dalyviams dalino žinomi politikai, seimo nariai. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Marijampoliečiai neliko neapdovanoti. Jauniausio dalyvio prizą gavo 12 metų Ainaras Kvederas kuris tik mėnesiu “pralenkė” kraštietį Dominyką Maslauską. O Jungtinė Marijampolės, Druskininkų ir Veisiejų komanda, kurią sudarė Karolis Dvylys,  Justas Balčius ir  Tautvydas Žaliaduonis užėmė pačią auksščiausią –  pirmąją vietą.

Taiga nors ir šlapi, tačiau pailsėję ir gerai nusiteikę bei planuodami sekančius startus grįžome namo.

Naujausi straipsniai

Apie Autorių: Karolis Dvylys

Parašyti komentarą

Jūs turite prisijungti į komentuoti.

Trumpos naujienos

Jungtis prie mūsų Facebook

Rėmėjai

  • Akmeninė kerpė
  • Gut Sklep
  • GutMix
  • Marijampolietis
  • Salmolita
  • Vienam gale kablys…
  • Žvejo stotelė

Login

hostingas su 10% nuolaida