Saus
28
2011

“Žalgiriada 2011″

No Gravatar


Praėjusį savaitgalį elektrėnuose šurmuliavo tradicinės Sporto draugijų “Žalgiris” poledinės žūklės varžybos. Šios varžybos nuolat pasižymi dideliu populiarumu, tačiau labai gaila, kad jau keleta metų jos nesugeba išsitekti žiemos savaitgaliuose nesusidubliavę su LSŽKL organizuojamomis varžybomis. Tai labai kenkia varžybų lygui bei mažina dalyvių skaičių. Iš kitos pusės atsiranda puiki galimybė sportinius įgūdžius tobulinti jauniesiems sportininkams bei pasivaržyti mėgėjams. Kaip ten bebūtų, bet Marijampolę atstovavusi “Eko Fishing” rinktinė kurią sudarė: Silvijus Dvylys, Arkadijus Zaržeckis ir Andrius Kavaliauskas, antrus metus iš eilės lipo ant garbės pakylos. Užimta garbinga trečioji vieta. daugiau rezultatų:

Kauno miesto komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Evaldas Skirgaila 1‘ B   659     10/4     30  

1

Arūnas Koska 2‘ C   2827     2/1     4
Raimundas Braga 3‘ A   1959     1/1     2
                     
    5445   6  

 

Panevežio miesto komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Kazimieras Jakšys 4‘ C   971     7/3     20  

4

Romualdas Labanaukas 5‘ A   420     14/6     40
Petras Kubilius 6‘ B   920     5/2     15
                     
    2311   11  

 

Marijampolės „Ekofishing“ miesto komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Silvijus Dvylys 7’ B   1087     3/1     9  

3

Arkadijus Žarzeckis 8‘ A   922     9/3     25
Andrius Kavaliauskas 9‘ C   354     14/6     41
                     
    2363   10  

Vilniaus miesto “Vokė“ komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II Suma
Vladimir Romanov 10’ B   685     9/3     26  

2

Vladimir Klopov 11‘ C   525     12/4     35
Ramūnas Stundžia 12‘ A   1080     6/2     17
                     
    2290   9  

 

Vilniaus miesto VETERANŲ komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Pranas Vaitoška 13‘ A   912     10/4     28  

5

Aleksandras Bojarovas 14‘ B   220     17/5     50
Steponas Pučinskas 15‘ C   1087     6/2     16
                     
    2219   11  

 

Vilniaus miesto „Reaktorius“ komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Gžegož Janulin 16’ A   461     12/5     36  

6

Ričardas Pliauga 17‘ C   465     13/5     37
Donatas Gedžius 18‘ B   0     19/6     56
            926        
        16  

Utenos rajono komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Pranas Vadišius 1 C   3547     1/1     1  

1

Algirdas Zakarka 2 B   1309     1/1     3
Algis Kalinauskas 3 A   1934     2/1     5
                     
    6790   3  

 

Kauno rajono kmanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

As/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Vladas Vladišauskas 4 B   331     15/11     45  

9

Ramūnas Dimša 5 A   546     11/7     33
Romualdas Kvaselis 6 C   811     10/7     29
                     
    1688   25  

 

Jonavos rajono komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

As/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Vytautas Jaščemskas 7 C   870     9,5/6,5     27,5  

6

Vilmantas Kurgonas 8 A   957     8/6     22
Gintautas Balsevičius 9 B   787     8/6     24
                     
    2614   18,5  

Pasvalio rajono komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Henrikas Pekarskis 10 A   254     18/12     52  

13

Dainius Valunta 11 B   303     16/12     48
Rimas Kazėnas 12 C   98     18/12     53
                     
    655   36  

 

Vilniaus rajono komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Oleg Kočenkovskij 13 A   403     15/9     43  

8

Algis Užšilaitis 14 B   569     12/8     34
Sergėjus Alijošius 15 C   885     8/5     23
                     
    1857   22  

 

Šalčininkų rajono komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II Suma
Valerij Solovjov 16 A   1030     7/5     19  

3

Tadeuš Klimovič 17 B   835     6/4     18
Juzef Bizunovič 18 C   1525     3/2     8
                     
    3390   11  

Elektrėnų savivaldybės komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Vidas Paškevičius 19 B   70     18/13     54  

12

Valdas Šimanskas 20 A   395     16/10     46
Jaroslav Gulbinovič 21 C   317     16/10     47
                     
    782   33  

 

Varėnos rajono I komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Antanas Dureiko 22 B   1026     4/3     12  

4

Vladas Knieziauskas 23 A   1134     5/4     14
Gintautas Linikas 24 C   870     9,5/6,5     27,5
                     
    3030   13,5  

 

Raseinių rajono komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Tautvydas Mikalauskas 25 C   198     17/11     51  

10

Vytautas Vizbaras 26 B   602     11/7     32
Tadas Vizbaras 27 A   304     17/11     49
                     
    1104   29  

Lazdijų rajono kmanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Sigitas Babarskas 28 B   832     7/5     21  

5

Linas Dumbliauskas 29 A   444     13/8     38
Gintaras Anulis 30 C   1185     5/4     13
                     
    2461   17  

 

Trakų rajono komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II Suma
Viktoras Ustila 31 B   428     13/9     39  

11

Aleksandras Borisenkovas 32 A   70     19/13     55
Vladimiras Šmalkovas 33 C   349     15/9     44
                     
    847   31  

 

Druskininkų rajono komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Almantas Trainavičius 34 B   1193     2/2     6  

2

Justas Balčius 35 C   1210     4/3     11
Juozukas Paulėkas 36 A   1213     4/3     10
                     
    3616   8  

Varėnos rajono II komanda

Vardas, pavardė Dalyvio Nr. Sektorius,   baras Žuvų svoris (g) Baudos taškai

Asm/Kom

Asmeninė vieta Komandos vieta
I II I II suma I II suma
Irmantas Ivaška 37 A   1659     3/2     7  

7

Arūnas Bingelis 38 B   340     14/10     42
Augustas Šimukonis 39 C   752     11/8     31
                     
    2751   20  

 

Vyr. teiseja  Lina Jackaityte                                                                               Vyr.sekretorius  Renius Šatas

3 Komentarai + Komentuoti

Parašyti komentarą

Jūs turite prisijungti į komentuoti.

Trumpos naujienos

Jungtis prie mūsų Facebook

Rėmėjai

  • Akmeninė kerpė
  • Gut Sklep
  • GutMix
  • Marijampolietis
  • Salmolita
  • Vienam gale kablys…
  • Žvejo stotelė

Login

hostingas su 10% nuolaida