Rugp
29
2011

ŽŪKLĖ ELEKTRĖNŲ KANALE

No Gravatar


Smagu sugrįžti į senas, vaikystę primenančias žvejybos vietas, o ypač jeigu jos primena  pirmąsias žūklės varžybas. Būten čia, Elektrėnuose, prasidėjo mano kaip žvejo sportininko karjera. Nors šiltasis kanalas dabar gerokai pasikeitęs tiek savo išvaizda, tiek ir žuvies kiekiu, tačiau žvejyba jame, kaip ir anuomet, teikia didelį malonumą. Kanalo krantas apaugęs nendrėmis, todėl  teko gerokai pavargti, kol suradome patogią žūklavietę.

            Vykdamas į Elektrėnų kanalą turėjau aiškų tikslą: išbantyti naujus firmos GUT-MIX jaukus. Šiai žvejybai pasirinkau jauką GUT-MIX GMS Kuoja. Tai jaukas, specialiai sukurtas žūklės varžyboms, traukiantis nedideles kuojas ir karšius. Tam, kad išbandyti ar jaukas veikia, su artimais bičiuliais nuspendėme surengti mini varžybas, kurios yra geriausias jauko tinkamumo įrodymas. Taigi, susėdome vienas greta kito ir varžybos prasidėjo…

            Pradžia buvo kiek netikėta. Viena po kitos kibo aukšlės, kurių atodė čia nesuskaičiuojama galybė. Tačiau netrukus aukšlės dingo, kai  į žūklės vietą atplaukė nedideli karšiukai, raudės ir kuojos. Kibimai sekė vienas po kito, o varžybų laikas tirpte tirpo. Pasibaigus varžybų laikui mano tinklelyje buvo virš 2 kilogramų žuvies (artimiausio varžovo kilogramas su trupučiu).  Jaukas  dirbo nepriekaištingai.

             Šios žvejybos metu naudojau 10 metrų sudurtinę meškerę,  3 – 6 gr.   keliamosios galios plūdes, į jauką papildomai įdėjau paprasto molio.

           

 

Vytautas Leonas

Ekofishing-Gutmix

Parašyti komentarą

Jūs turite prisijungti į komentuoti.

Trumpos naujienos

Jungtis prie mūsų Facebook

Rėmėjai

  • Akmeninė kerpė
  • Gut Sklep
  • GutMix
  • Marijampolietis
  • Salmolita
  • Vienam gale kablys…
  • Žvejo stotelė

Login

hostingas su 10% nuolaida